חתימה דיגיטלית על מסמכים - מאמרים, טפסים להורדה ומדריכים

חתימת הסכמים עם מסמכים דיגיטליים

חתימה דיגיטלית – הדרך המהירה והבטוחה לאמת מסמכים בעידן הדיגיטלי

התקשורת העסקית כבר עברה מזמן אל המדיה הדיגיטלית, בין אם מדובר בתקשורת פנים או חוץ ארגונית. ובכל הקשור להתקשרויות עם גורמים חיצוניים כגון לקוחות, שותפים וספקים, עולה לעיתים שאלת אימות המסמכים. כלומר, האם האדם שחותם על המסמך מולנו הוא אכן מי שהוא מתיימר להיות. יתר על כן, יש צורך להיות בטוחים שהמסמך שהעברנו לא נתפס על הדרך על ידי גורם שלישי, העושה בו שינוי לרעה ומשנה אותו לאחר שכבר נחתם. חתימה דיגיטלית נותנת מענה גם לסוגיה זו.

קרא עוד »

איך מוציאים עובד לחופשה ללא תשלום (חל"ת)?

מצד אחד אנחנו מעריכים ואוהבים את העובדים היקרים שלנו, מצד שני, אין ההגיון העסקי והצדקה כלכלית להמשך העסקתם, מצד שלישי, אנחנו לא רוצים לאבד אותם ולהתחיל להכשיר צוות חדש בתום המלחמה. האפשרות בה בוחרים מעסיקים רבים במשק היא החל״ת – חופשה ללא תשלום. מנגנון המאפשר לנו להמשיך ולהעסיק את העובד אך להקפיא את תשלום המשכורות עד יעבור זעם. קראו עוד>>>

קרא עוד »

עובדים במילואים – מדריך התייעלות

נדמה שאת טופס 101 לא צריך להציג. הוא מוכר לכל עובד שכיר, לכל מנהל חשבונות, חשב שכר, רואה חשבון ואיש מחלקת כוח אדם. יחד עם זאת, מה שכן צריך להציג ולהכיר היא מערכת טופס 101 מקוונת. אז בשורות הבאות נביא קווים לדמותה ונסביר מדוע היא כה יעילה לנושא של שליטת וניהול עובדים.

קרא עוד »
קליטת עובד חדש דיגיטלית

עדיין לא עברתם לחתימה דיגיטלית בעסק שלכם? אל תישארו מאחור

חתימה דיגיטלית כבר משמשת כיום בעסקים, חברות וארגונים מכל מגזרי המשק. יחד עם זאת, כמו כל פיתוח טכנולוגי יש כאלו הנוטים לאמץ את החתימה הדיגיטלית לאט יותר מאחרים. אז למי שעדיין לא עבר אליה ורוצה להבין במה מדובר ומהם היתרונות, הנה מאמר מתומצת בנושא.

קרא עוד »
ניהול עובדים

טופס 101 דיגיטלי לעסקים: האופציה המושלמת עבור בעלי עסקים וחברות

בכל מחלקת משאבי אנוש של כל חברה ועסק מכירים היטב את טופס 101. זהו הטופס שאותו ממלאים עם ההצטרפות למקום עבודה חדש, בתחילת כל שנת מס, ובעת שינויים המשפיעים על נקודות הזיכוי של העובד. יחד עם זאת, לא כולם יודעים עדיין שניתן לעבור אל טופס 101 דיגיטלי, החוסך זמן והתעסקות לעובדים, והמון זמן במחלקת משאבי האנוש. בשורות הבאות יוסבר במה בדיוק מדובר.

קרא עוד »
חתימה דיגיטלית על מסמכים

העתיד כאן – חתימה דיגיטלית על מסמכים

כבר שמעתם על המושג חתימה דיגיטלית? כי אם לא ברור לכם במה בדיוק מדובר, ממש הגיע הזמן. במאמר הבא נסביר מהי חתימה דיגיטלית על מסמכים, שעד לפני כמה שנים קשה היה לדמיין אותה, אבל כפי שנהוג לומר – העתיד כבר כאן.

קרא עוד »
מערכת טפסים דיגיטלית יכולה לחסוך כסף

כיצד שימוש במערכת חתימה דיגטלית יכול לחסוך בעלויות העסק

בשנים האחרונות צוברת החתימה הדיגיטלית תאוצה רבה, ולמעשה כולנו כבר נפגשנו בה בצורה זו או אחרת בחיינו האישיים והמקצועיים. יחד עם זאת, עדיין קיימים בעלי עסקים שטרם הפנימו את יתרונותיה המגוונים, ולא פחות חשוב – את החיסכון הגדול בכסף שניתן להשיג בעזרתה. בשורות הבאות נסקור את המרכיבים העיקריים שבהם חוסכת חתימה דיגיטלית בעלויות לעסקים.

קרא עוד »
החתמת מסמכים לרואי חשבון

ההשפעות העתידיות של החתימה הדיגיטלית על עסקים

אתם בוודאי מכירים את הביטוי הנפוץ – העתיד כבר כאן. ובכן, גם אם מדובר בקלישאה הרי שהיא נכונה מאוד בכל הקשור לחתימה דיגיטלית, שכבר תורמת רבות לארגונים, חברות ועסקים שאימצו אותה. יתר על כן, היא עתידה להשפיע לטובה על כלל העסקים שיבחרו בה, וזאת במספר היבטים חשובים.

קרא עוד »
חתימה דיגיטלית

פרטים על טופס 101

באיזידוק, טופס 101 נמצא באופן מובנה. במאמר הבא נביא קצת פרטים ומידע על טופס 101, בדגש כמובן על הטופס המקוון שנמצא כבר בתוך המערכת.

קרא עוד »

עדכון פרטים ומתחילים:

Easydoc HR - בהתאמה אישית

עדכון פרטים ומתחילים:

חבילת Pro - חודשי

עדכון פרטים ומתחילים:

תודה על פנייתך
נציגנו ישוב אליך בהקדם
דילוג לתוכן