חתימה דיגיטלית על מסמכים - מאמרים, טפסים להורדה ומדריכים

טופס 101 דיגיטלי ללא נייר

הפשטות והיעילות בשימוש בטופס 101 מקוון

נדרשים למילוי והגשת טופס 101? במקום למלאו ידנית כדאי לכם לעבור אל טופס מקוון שהינו הרבה יותר מדויק, פשוט ויעיל. טופס מקוון מאפשר מילוי קל ומהיר, הגשה ישירה למעסיק ושמירה מאובטחת, לצד רמה גבוהה של נגישות וקבלת עדכונים שוטפים.

קרא עוד »

איך טופס 101 דיגיטלי חוסך לך כאבי ראש ושעות אבודות

בעל עסק? מנהלת משאבי אנוש? את טופס 101 אתם בטוח מכירים. במשפט אחד, נזכיר שזהו הטופס שממלא כל עובד שמצטרף לחברה או לעסק, ולאחר מכן יש למלא אותו בתחילת כל שנת מס, לצורך חישוב ניכוי המס מהמשכורות. בנוסף, ממלאים אותו כשיש שינויים משמעותיים בנקודות הזיכוי, כאשר צריך לבצע תיאום מס עקב עבודה נוספת וכדומה. את כל זה אתם בטוח יודעים, אבל מה שאולי לא ידעתם הוא שטופס 101 יכול להיות גם דיגיטלי. ובתור שכזה, הוא יכול לחסוך לכם הרבה שעות אבודות וכאבי ראש.

קרא עוד »
חתימת הסכמים עם מסמכים דיגיטליים

חתימה דיגיטלית – הדרך המהירה והבטוחה לאמת מסמכים בעידן הדיגיטלי

התקשורת העסקית כבר עברה מזמן אל המדיה הדיגיטלית, בין אם מדובר בתקשורת פנים או חוץ ארגונית. ובכל הקשור להתקשרויות עם גורמים חיצוניים כגון לקוחות, שותפים וספקים, עולה לעיתים שאלת אימות המסמכים. כלומר, האם האדם שחותם על המסמך מולנו הוא אכן מי שהוא מתיימר להיות. יתר על כן, יש צורך להיות בטוחים שהמסמך שהעברנו לא נתפס על הדרך על ידי גורם שלישי, העושה בו שינוי לרעה ומשנה אותו לאחר שכבר נחתם. חתימה דיגיטלית נותנת מענה גם לסוגיה זו.

קרא עוד »

איך מוציאים עובד לחופשה ללא תשלום (חל"ת)?

מצד אחד אנחנו מעריכים ואוהבים את העובדים היקרים שלנו, מצד שני, אין ההגיון העסקי והצדקה כלכלית להמשך העסקתם, מצד שלישי, אנחנו לא רוצים לאבד אותם ולהתחיל להכשיר צוות חדש בתום המלחמה. האפשרות בה בוחרים מעסיקים רבים במשק היא החל״ת – חופשה ללא תשלום. מנגנון המאפשר לנו להמשיך ולהעסיק את העובד אך להקפיא את תשלום המשכורות עד יעבור זעם. קראו עוד>>>

קרא עוד »

עובדים במילואים – מדריך התייעלות

נדמה שאת טופס 101 לא צריך להציג. הוא מוכר לכל עובד שכיר, לכל מנהל חשבונות, חשב שכר, רואה חשבון ואיש מחלקת כוח אדם. יחד עם זאת, מה שכן צריך להציג ולהכיר היא מערכת טופס 101 מקוונת. אז בשורות הבאות נביא קווים לדמותה ונסביר מדוע היא כה יעילה לנושא של שליטת וניהול עובדים.

קרא עוד »
קליטת עובד חדש דיגיטלית

עדיין לא עברתם לחתימה דיגיטלית בעסק שלכם? אל תישארו מאחור

חתימה דיגיטלית כבר משמשת כיום בעסקים, חברות וארגונים מכל מגזרי המשק. יחד עם זאת, כמו כל פיתוח טכנולוגי יש כאלו הנוטים לאמץ את החתימה הדיגיטלית לאט יותר מאחרים. אז למי שעדיין לא עבר אליה ורוצה להבין במה מדובר ומהם היתרונות, הנה מאמר מתומצת בנושא.

קרא עוד »
ניהול עובדים

טופס 101 דיגיטלי לעסקים: האופציה המושלמת עבור בעלי עסקים וחברות

בכל מחלקת משאבי אנוש של כל חברה ועסק מכירים היטב את טופס 101. זהו הטופס שאותו ממלאים עם ההצטרפות למקום עבודה חדש, בתחילת כל שנת מס, ובעת שינויים המשפיעים על נקודות הזיכוי של העובד. יחד עם זאת, לא כולם יודעים עדיין שניתן לעבור אל טופס 101 דיגיטלי, החוסך זמן והתעסקות לעובדים, והמון זמן במחלקת משאבי האנוש. בשורות הבאות יוסבר במה בדיוק מדובר.

קרא עוד »
דילוג לתוכן