שיתוף הפעולה הייחודי בין EASYDOC ל- Priority מאפשר לכם ליהנות ממודול בלעדי, עם כל היתרונות של חתימה דיגיטלית במערכת פריוריטי, ללא צורך בתהליך הטמעה, ובעלויות זניחות - כבר מחר!

פריוריטי היא מערכת לתכנון משאבי ארגון (ERP) הגדולה והנפוצה בישראל, הנותנת קורת גג מחשובית אחת לכלל הפעילות הפיננסית והלוגיסיטית, החל בניהול משאבי אנוש, קשרי לקוחות, ניהול שכר ועד למכירות.

ב- Priority Software מבינים היטב את היתרונות של חתימה דיגיטלית, ומקשיבים לדרישות הלקוחות. אנו שמחים להוביל יחד עם פריוריטי ולהמשיך ולחדש. שיתוף הפעולה פורץ הדרך הפך אותנו לחברה היחידה המספקת מענה למודול חתימה דיגיטלית מתקדם בפריוריטי.

להמיר מסמכים לדיגטליים, לקלוט שדות מנמענים, לקיים סבבי חתימות מנוהלים, לחתום מכל מקום – וזו רק ההתחלה.

על קצה המזלג, מערכת EASYDOC מאפשרת המרה מיידית של כל מסמך הקיים בארגון לכדי טופס דיגיטלי, אותו ניתן לשלוח, למלא שדות ולחתום אונליין ללא צורך בניירת פיזית. המערכת יודעת גם לבצע שליחות אוטומטיות במועדים מוגדרים, לקיים סבבי חתימות מנוהלים, לתת התראות למשלוח טפסים, ועוד פיצ'רים רבים.

הממשק שלנו עם פריוריטי מאפשר החתמה קלה, חכמה ומאובטחת על מסמכים מתוך פריוריטי, לצד יתרונות נוספים. למשל, באמצעות המודול החדש ניתן כיום לבצע בפריוריטי החתמה בריבוי נמענים, ולקלוט שדות שמכניסים נמענים – כמו מספר טלפון, שמות אנשי קשר וכדומה. 

ניתן להשתמש במודול להתנהלות פנים וחוץ ארגונית כאחת, כדוגמת מחלקת המכירות, הנפקת תעודות משלוח, קבלת ספק, קבלת לקוח וכדומה. ההתנהלות מתקיימת באופן אוטומטי דרך פריוריטי, אך תקבלו גם את כל היתרונות המובנים של EASYDOC. לכן תוכלו למשל להחתים נמענים מהסמארטפון או הטאבלט בשטח, באמצעות אפליקציה ייעודית שלנו המסופקת ללא עלות.

זול ומהיר - כבר אמרנו?

חושבים שגם פה צריך להוציא אלפי שקלים או לחכות כמה שבועות להטמעה? ומה אם נגיד לכם שכל זה יכול לקרות החל מ 259 ₪, ומחר?

יש להדגיש כי בניגוד למערכות חתימה דיגיטלית חיצוניות לפריוריטי, כאן מדובר במודול מובנה. לכן אין צורך לרכוש מודול API של פריוריטי העולה מעל 10K, וגם לא הטמעה ייעודית של המערכת בעלות של עוד כמה אלפי שקלים. במקום זאת, אפשר ליהנות מהיתרונות של חתימה דיגיטלית פריוריטי במחיר חודשי נמוך.

ומכיוון שמדובר בממשק מובנה, אין צורך בתהליך הטמעה מטריד וממושך, שיכול להתפרש על פני מספר שבועות. במקום זאת, את המודול שלנו אפשר לקבל בקליק אחד תוך יום אחד. הקלקתם? מחר כבר תוכלו להתחיל להשתמש בטפסים דיגיטליים בפריוריטי.

מציבים את הסטנדרט

כפי שהייתה זו בחירה מתבקשת שלPriority Software, כך מדובר גם בצעד חכם עבורך.

הצוות של Easydoc ישמח לעמוד לרשותכם ולתת עוד מידע על היתרונות, השימושים והאפשרויות של המודול החדש.

ככה הארגונים המתקדמים בישראל עובדים היום. אל תשארו עם דפים במשרד ועובדים לא מנוהלים.

קבע פגישת הדגמה ללא התחייבות ותראה איך לקחת את הארגון שלך קדימה

תוכלו לפנות אלינו לפרטים נוספים בטלפון 072-222-1600 או להשאיר את פרטיכם בטופס: