קצת עלינו

מלאי ניסיון, עושים מוצרים טובים ונהנים מהדרך

למעלה מ-15 שנה שאנחנו חיים, נושמים ושוחים בעולם הדיגיטלי. מה לא ראינו, ענקי טכנולוגיה עולים ויורדים, טכנולוגיות זורחות ודועכות (בתקופה שעוד לא היו DIV !) , אלפי עסקים וארגונים ואין ספור קמפיינים.
עם מוטו חסר פשרות של GET THINGS DONE, ברק בעיניים ו18 נינג'ות חדורות מטרה,
הפכנו להיות החברה המובילה כאשר בין לקוחותינו חברות כמו מטריקס, WIX , גט-טקסי, ג'ון ברייס, חברת חשמל, מי עדן, מכון הייצוא, כנסת ישראל, למונייד ועוד… שמשתמשות בשירותי השיווק בלינקדין המתקדמים שלנו.

היצירה של EASYDOC הייתה ניצוץ של השראה. כחברה שכל הזמן שואפת להשתפר, זיהינו כמה נושא האדמיניסטרציה, החתמת ספקים, NDA וקליטת העובדים והשכר הינו מסורבל וגוזל זמן.

יצרנו את EASYDOC קודם כול עבור עצמנו, כדי לעשות למנהלים ולאנשי המכירות שלנו את החיים יותר קלים ולחסוך זמן יקר שהופנה מייד לדברים החשובים באמת- העבודה שאנחנו אוהבים לעשות. 

לא עבר זמן רב והבנו שלקוחות רבים שלנו נמצאים בדיוק באותו מצב. שורפים שעות על גבי שעות ביצירה, תיוק וחיפוש ניירת ולכן בחרנו לשתף את המוצר המושלם שלנו איתכם.

החלק הכי כיפי ב-EASYDOC  הוא, שהמערכת מתפתחת כל הזמן, כי כל פעם שאנחנו מוצאים משהו שמציק לנו, אנחנו מוצאים פיתרון ומוסיפים אותו  ל-EASYDOC.