סדר בלחיצת כפתור: חתימה דיגיטלית מייעלת את העסק שלך

שלח מסמכים בצורה מאובטחת ומהירה

הנגש לעובדים טופס 101 ישירות לנייד

נהל את כל מסמכי העובד במקום אחד

קלוט את נתוני העובדים באוטומציה מלאה

חתימה דיגיטלית הינה כלי חיוני בעידן הנוכחי, המסייע לעסקים מכל הסוגים והגדלים לשגשג. בכלי הזה נעשה שימוש למגוון צרכים, והוא מציג שורה של יתרונות מהותיים.

המשמעות והמאפיינים של חתימה דיגיטלית

חתימה דיגיטלית מבוססת על טכנולוגיה פורצת דרך. זוהי שיטה קריפטוגרפית מתקדמת המאפשרת לאמת את זהותו של אדם או גורם החותם על מסמך דיגיטלי, תוך הבטחת שלמותו ומניעת זיוף או שינוי שלו לאחר החתימה.

החתימה הדיגיטלית מבוססת על טכנולוגיות הצפנה מתקדמות, המבטיחות את אבטחת המידע ואת הגנתו מפני זיוף, שינוי או גניבה. כמו כן, היא מקשרת באופן חד משמעי בין החותם למסמך, ומאפשרת לאמת את זהותו של החותם באופן ודאי. בנוסף לכך, חתימה דיגיטלית מבטיחה את שלמות המסמך, ושלא שונה או שובש לאחר החתימה, ותורמת להבטחת אמינותו.

חתימה דיגיטלית חוסכת זמן וטרחה, ומאפשרת חתימה על מסמכים מכל מקום ובכל זמן, לצד היותה קלה לשימוש ואינה דורשת ידע טכנולוגי מיוחד.

שימושים נפוצים בחתימה דיגיטלית

חתימה דיגיטלית מתאימה למגוון צרכים עסקיים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

חתימה על חוזים והסכמים: חתימה דיגיטלית מאפשרת לכם לחתום על חוזים עסקיים עם לקוחות, ספקים ושותפים מכל רחבי העולם, תוך דקות ספורות. כך למשל, חברת סטארט-אפ ישראלית יכולה לחתום על הסכם מימון עם קרן הון סיכון בינלאומית, תוך חיסכון בעלויות טיסה ועלויות משפטיות.

חתימה על הצעות מחיר וקבלות: תהליך הנפקת הצעות מחיר וקבלות דיגיטליות חתומות מאפשר לכם לשלוח ולממש תשלומים במהירות רבה יותר, תוך שיפור תזרים המזומנים של העסק. כך למשל, חנות אינטרנטית יכולה לשלוח קבלות דיגיטליות ללקוחותיה מיד לאחר ביצוע רכישה, תוך שיפור חווית הלקוח.

חתימה על טפסים דיגיטליים: טפסים דיגיטליים חתומים מאפשרים לכם לאסוף מידע מלקוחות, עובדים ושותפים בצורה יעילה ומאובטחת. כך למשל, חברת ביטוח יכולה להשתמש בטפסים דיגיטליים חתומים כדי לאסוף מידע על לקוחות חדשים, תוך צמצום זמן עיבוד הנתונים.

חתימה על אישורים ותעודות: חתימה דיגיטלית מאפשרת לכם להנפיק אישורים ותעודות דיגיטליות מאובטחות, כגון תעודות גמר לימודים או אישורי השתתפות בקורסים. כך למשל,
מוסד לימודי יכול להנפיק תעודות גמר דיגיטליות לבוגריו, תוך חיסכון בעלויות הדפסה ומשלוח.

יתרונותיה של חתימה דיגיטלית

רבים במשק בוחרים בחתימה דיגיטלית לאור יכולתה לייעל את פעילות העסק ולחסוך בזמן. זאת, בנוסף לעוד מספר יתרונות מהותיים הכוללים:

  • אבטחה משופרת- חתימה דיגיטלית משתמשת בטכנולוגיות הצפנה מתקדמות המבטיחות את אבטחת המידע ואת הגנתו מפני זיוף, שינוי או גניבה.
  • שיפור תדמית העסק- שימוש בחתימה דיגיטלית משדר תדמית חדשנית ומתקדמת, תוך הדגשת מחויבות העסק ליעילות ולשמירה על הסביבה.
  • שיפור שביעות רצון לקוחות- חתימה דיגיטלית מאפשרת לכם לספק שירות מהיר ויעיל יותר ללקוחות, תוך שיפור חווית הלקוח והגדלת נאמנות.

חתימה דיגיטלית בלחיצת כפתור

חברתנו מספקת לעסקים פונקציה של חתימה דיגיטלית מתקדמת ופשוטה ליישום. יישומה דורש בסך הכל לעלות כל מסמך שרוצים ב- Word או ב- PDF למערכת איזידוק. כעת מגדירים במערכת שלנו למי המסמכים ישלחו והיכן צריך לחתום, וזהו, שולחים את המסמכים לחתימה לנייד או לדוא”ל ומחכים לקבלת מסמך מאושר וחתום.

בנוסף לכך, העוזר האישי של איזידוק מסייע לסדר ולנהל את מסמכי העסק באופן חסכוני, פשוט ויעיל. בעזרת מערכת מתקדמת וחכמה שמסונכרנת למכשיר הנייד, לעוזר האישי של איזידוק יש יכולת לייצר לנהל ולתייק באופן אוטומטי כל מסמך של העסק.

דילוג לתוכן