חתימה דיגיטלית לרואי חשבון

טופס 101 דיגיטלי,
חתימה דיגיטלית על מסמכים,
מאושר עפ"י רשות המיסים

בין לקוחותינו

איזידוק מבית וובי דיגיטל בע"מ, בין לקוחות החברה

מי עדן
hot
fortinet
gett
מכון היצוא
חיתיל
matrix
סמלת
יעל סמארט
רשות הטבע והגנים
wix
עיריית הרצליה

רואי חשבון, הגיע הזמן להיפרד מהניירת!

רואי חשבון, הצטרפו למערכת easydoc ותתחילו להחתים את הלקוחות על דוחות שנתיים, הסכם שכר טרחה, ייפויי כוח לביצוע פעולות וייצוג מול רשות המיסים, ועוד שלל טפסים הנדרשים לצרכים שונים.

חתימה דיגיטלית מאובטחת ומאושרת על ידי  רשות המיסים.

בואו תראו מה אתם מקבלים מהמערכת שלנו:

 

01

חתימה דיגיטלית על מסמכים

עם איזידוק אפשר להמיר כל מסמך מ- Word או PDF לטופס מקוון תוך שניות ספורות. תוכלו להמיר דוחות שנתיים, הסכם שכר טרחה, ייפויי כוח לביצוע פעולות וייצוג מול רשות המיסים, ועוד שלל טפסים הנדרשים לצרכים שונים. כל הטפסים המקוונים של EASYDOC עומדים בתקנות חוק החוזים מ- 2001, מכילים חתימה מאובטחת בעלת הצפנה ומאושרים ע"י רשות המיסים.

step2
02

ניהול קליטת 101

כל טפסי ה-101 שלכם, כולל האישורים הנלווים הנדרשים, נכנסים ישירות למערכת וזמינים תמיד לעדכון מידע, להחתמה מחודשת, לבדיקה היכן עומד התהליך, לניהול תזכורות, השלמות נדרשות וכדומה. כל המידע זמין תמיד בענן ונגיש מכל מכשיר.


step4-17
03

קליטת עובדים אוטומטית

הגדרת תהליך קליטת עובד זהה לתהליך הקיים בחברה, שליחת מסמכי הקליטה לעובד באמצעות דוא"ל או סמס וקליטתם חזרה לאחר חתימת העובד ישירות מהנייד או מהמחשב, ישירות למערכת השכר שלכם.

step3
04

פורטל שכר

תוכלו לקבל את היכולת לפזר את כל תלושי השכר עבור לקוחותיכם, כך שתלוש השכר יהיה זמין למעסיק ולעובד בכל זמן, גם לאחר סיום העבודה של העובד.

Depositphotos_49990393_S_03

ומה עוד אתם מקבלים?

אין ספק שהעבודה עם מערכת EASYDOC מסייעת בניהול קל ומסודר של המסמכים, חוסכת טרחה ועבודה מונוטונית, חוסכת זמן עבודה יקר ערך, מגבירה את שביעות הרצון של הלקוחות, משפרת את הגמישות מבחינת זמן ומקום, ועוד ועוד, והכל עפ"י תקנות רשות המיסים.

החתמות פשוטות ונוחות מאושרות עפ"י תקנות רשות המיסים

ניהול סבב חתימות מכל זמן ומכל מקום

ייעול וזירוז תהליכי חתימות

חיסכון בשעות עבודה

שמירת מידע לעדכון קל בשנים הבאות

שיפור בסדר וארגון של תיקי לקוחות וטפסים

הגברת רמת האבטחה של מידע רגיש

בדיקות מובנות למניעת טעויות

תרומה משמעותית לאיכות הסביבה!

הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל נושא

תוכלו לפנות אלינו לפרטים נוספים בטלפון 072-2221605 או להשאיר את פרטיכם בטופס:

על החברה

למעלה מ-15 שנה שאנחנו חיים, נושמים ושוחים בעולם הדיגיטלי. מה לא ראינו, ענקי טכנולוגיה עולים ויורדים, טכנולוגיות זורחות ודועכות (בתקופה שעוד לא היו DIV !) , אלפי עסקים וארגונים ואין ספור קמפיינים.

היצירה של EASYDOC הייתה ניצוץ של השראה. כחברה שכל הזמן שואפת להשתפר, זיהינו כמה נושא האדמיניסטרציה, החתמת ספקים, NDA וקליטת העובדים והשכר הינו מסורבל וגוזל זמן.

יצרנו את EASYDOC קודם כול עבור עצמנו, כדי לעשות למנהלים ולאנשי המכירות שלנו את החיים יותר קלים ולחסוך זמן יקר שהופנה מייד לדברים החשובים באמת- העבודה שאנחנו אוהבים לעשות. 

לא עבר זמן רב והבנו שלקוחות רבים שלנו נמצאים בדיוק באותו מצב. שורפים שעות על גבי שעות ביצירה, תיוק וחיפוש ניירת ולכן בחרנו לשתף את המוצר המושלם שלנו איתכם.