חתימה דיגיטלית לעמותות

חתימה אונליין על מסמכים,
מאושר עפי חוק בחותמת מאובטחת

בין לקוחותינו

איזידוק מבית וובי דיגיטל בע"מ, בין לקוחות החברה

מי עדן
hot
fortinet
gett
מכון היצוא
חיתיל
matrix
סמלת
יעל סמארט
רשות הטבע והגנים
wix
עיריית הרצליה

מנהלי עמותות, הצוות של איזידוק מצדיע לכם!

אנו רואים חשיבות עליונה בתרומה לקהילה, לחברה ולסביבה ומתנדבים בעצמנו בעמותות לפי התחומים היקרים לליבנו.

על מנת לסייע לכם ולהראות את הערכתנו אנו מעמידים לרשותכם את מערכת איזידוק ב- 50% הנחה על השנה הראשונה, ו- 30% הנחה ממחירון החבילות לאחר מכן.

אז בואו נראה מה המערכת נותנת לכם:

01

חתימה דיגיטלית על מסמכים

עם איזידוק תוכלו להמיר כל מסמך מ- Word או PDF לטופס מקוון תוך שניות ספורות. זה אומר שתוכלו להזדהות ולחתום על טפסים מול רשויות וארגונים וכן להחתים ספקי שירות וגורמים נוספים על מסמכים - בלי שום צורך בניירת. הטפסים המקוונים שלנו עומדים בכל הדרישות של חתימה דיגיטלית מאובטחת על פי חוקי ישראל ואפשר לשלוח אותם במייל או לנייד של הנמען שחותם עליהם אונליין.

step2
02

קליטת מקבלי שכר ומתנדבים

עם המערכת שלנו תוכלו להגדיר תהליך קליטה המתאים לזה שמתבצע בעמותה עכשיו עם התחנות, המסמכים וההחתמות עבור מקבלי שכר, פרילנסרים ומתנדבים. המערכת יוצרת טופס מקוון עם השדות הרלוונטיים ומאפשרת מילוי עצמאי מדויק, לרבות רצף מסמכים תקניים לחתימה וצירוף כל האישורים הנלווים. כלל תהליך הקליטה מבוצע אונליין ולכם יש תמונה עדכנית על מצב הקליטה בעמותה בכל עת.

step33
03

ניהול תיקים דיגיטלי

תמיד תוכלו לעדכן את המידע על אנשי העמותה אל תוך המערכת, עם כל הפרטים הנדרשים כגון משכורות, תנאים, פרטי חשבון בנק וכן הלאה. בתהליך פשוט ומהיר יהיה לכל מנהל ומתנדב אזור אישי שבו מצויים הטפסים, התזכורות, המסמכים והחוזים. אל האזור האישי מתויקים ישירות ואוטומטית הטפסים שנחתמים אונליין וממנו מנהלים את הפניות, השלמות המסמכים ועוד.

step4-17

הרווח כולו שלך!

ייעול וזירוז תהליכי חתימות

שיפור בסדר וארגון של תיקי עובדים וטפסים

חיסכון של אלפי שקלים בהוצאות על ניירת וציוד משרדי

חיסכון בשעות עבודה לניהול משאבי אנוש

גישה מהירה אל המידע הרלוונטי

ניהול חתימות ותיקים מכל זמן ומכל מקום

הגברת רמת האבטחה של מידע רגיש

החתמות פשוטות ונוחות לשביעות רצונם של עובדים, מתנדבים וספקי שירות

תרומה משמעותית לאיכות הסביבה!

הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל נושא

תוכלו לפנות אלינו לפרטים נוספים בטלפון  או להשאיר את פרטיכם בטופס:

וכאמור, מערכת איזידוק עומדת לרשותכם ב- 50% הנחה על השנה הראשונה ו- 30% הנחה ממחירון החבילות לאחר מכן

על החברה

למעלה מ-15 שנה שאנחנו חיים, נושמים ושוחים בעולם הדיגיטלי. מה לא ראינו, ענקי טכנולוגיה עולים ויורדים, טכנולוגיות זורחות ודועכות (בתקופה שעוד לא היו DIV !) , אלפי עסקים וארגונים ואין ספור קמפיינים.

היצירה של EASYDOC הייתה ניצוץ של השראה. כחברה שכל הזמן שואפת להשתפר, זיהינו כמה נושא האדמיניסטרציה, החתמת ספקים, NDA וקליטת העובדים והשכר הינו מסורבל וגוזל זמן.

יצרנו את EASYDOC קודם כול עבור עצמנו, כדי לעשות למנהלים ולאנשי המכירות שלנו את החיים יותר קלים ולחסוך זמן יקר שהופנה מייד לדברים החשובים באמת- העבודה שאנחנו אוהבים לעשות. 

לא עבר זמן רב והבנו שלקוחות רבים שלנו נמצאים בדיוק באותו מצב. שורפים שעות על גבי שעות ביצירה, תיוק וחיפוש ניירת ולכן בחרנו לשתף את המוצר המושלם שלנו איתכם.